Son Dakika
27 Mart 2019 Çarşamba

Başkan Polat’a Ziyaret

04 Kasım 2015 Çarşamba, 18:12

1 Kasım Pazar günü yapılan genel seçimlerde milletvekilliğini kazanan AK Parti milletvekilleri, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret etti.
Ziyarete AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile birlikte AK Parti Milletvekilleri Öznur Çalık, Mustafa Şahin, Bülent Tüfenkci ile Milletvekili Adayı Ufuk Önalan katıldı. Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Milletvekili Öznur Çalık, başta Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat olmak üzere bütün ekibine teşekkür etti. Çalık, 1 Kasım’da yapılan genel seçimlerin Türkiye genelinde büyük bir katılımın olmasına rağmen sorunsuz ve sıkıntısız geçtiğini kaydetti. Milletvekili Çalık, “Milletimizin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde sonuç alması için ciddi bir mücadele verdik. Bu vesileyle Belediye Başkanıma, Başkan Yardımcılarıma, meclis üyelerime ve tüm çalışanlarımıza partim ve milletvekillerim adına çok teşekkür ediyorum. 1 Kasım milletin, mazlumların, Türkiye’nin, birlik ve beraberliğin, kazandığı bir seçimdir. Bu seçim umutların yeşerdiği, istikrarın devamı için hemşehrilerimizin büyük bir teveccüh gösterdiği destek verdiği seçim” dedi.
HİZMETLER DEVAM EDECEK
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise ziyaretten dolayı AK Parti Milletvekillerine teşekkür ederek, seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulundu. 1 Kasım seçimlerinde alınan sonuç ile hizmet üreteme noktasında sorumlu olanların yüklerinin bir kat daha artığını belirten Başkan Polat, “Yerelde bizler üzerimize düşen görevleri yerine getirirken, Ankara’da Bakanlıklarda Milletvekillerimizin desteği ile birlik ve beraberlik içerisinde hizmetlerimizi taçlandıracağız. Vatandaşlarımızın tercihi ile sorumluluğumuz bir kat daha artmıştır. Daha çok koşacağız, daha çok hizmet üretmek için mücadele edeceğiz” diye konuştu

Haber Teması Tasarım ve Programlama: Malatya Kritik