Son Dakika
21 Şubat 2020 Cuma

Erdoğan’ın Hayatı Film Oluyor

582 kez izlendi, 29 Ekim 2015 Perşembe

Erdoğan’ın hayatı film oluyor! İşte ilk fragman… Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hayatını anlatacak olan ve çekimlerine Aralık ayında başlanacak olan Reis filminin ilk fragmanı yayınlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayat hikayesinden esinlenerek hazırlanan son dönemlerin en iddialı projelerinden Reis filmi; 1960’lı yıllarda başlayan yasaklar, toplum çatışmaları, Türkiye’nin o yıllardan günümüze kadar yaşadığı tüm zorluklar konu edilerek hazırlandı. […]

cumhurbaskani-erdoganin-hayati-film-oluyor_1

Erdoğan’ın hayatı film oluyor! İşte ilk fragman…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hayatını anlatacak olan ve çekimlerine Aralık ayında başlanacak olan Reis filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayat hikayesinden esinlenerek hazırlanan son dönemlerin en iddialı projelerinden Reis filmi; 1960’lı yıllarda başlayan yasaklar, toplum çatışmaları, Türkiye’nin o yıllardan günümüze kadar yaşadığı tüm zorluklar konu edilerek hazırlandı.

Türkiye’nin bir gerçeği olan siyasetin ve bu siyasetin son yüzyılının çeyrek asrına hitap eden liderinin gerçeklerinden ve davasından yola çıkarak hazırlanan senaryo ile dünya vizyonunda bir siyasetçinin, siyaset dışı hayatı filme konu oldu. Reis filminin çekimleri aralıkta başlıyor. Reis filmi, 6 yaşında başlayan ve Belediye Başkanlığı zamanında cezaevine girdiği döneme kadar uzanan kısmı ile kaleme alınmış bir senaryo olarak Yapımcı Ali Avcı tarafından çekilecek. Oyuncu kadrosunun ve çekim detaylarının yapımcı tarafından önümüzdeki günlerde paylaşılacağı filmin Türkiye kadar dünyada da çok ses getirmesi bekleniyor.

İŞTE ‘REİS’ FİLMİNİN İLK FRAGMANI

 

Etiketler: Film Hayatı Reis Tayyip Erdoğan Yasaklı yıllar
Haber Teması Tasarım ve Programlama: Malatya Kritik