Son Dakika
23 Ekim 2019 Çarşamba

Hizmet İçin Göreve Talibiz

Osman Güder, “Yakamıza rozet takıp gezmek için bu göreve talip olmadık, biz gece gündüz ekibimizle çalışacağız” dedi.

20 Şubat 2019 Çarşamba, 08:57

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Osman Güder, seçim çalışmaları kapsamında Yamaç ve Başharık Mahallelerini ziyaret ederek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Güder, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, AK Parti’nin kurucuları arasında yer aldığını anımsatarak, 17 yıldır AK Parti’de hizmet ettiğini belirtti.

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Osman Güder, teşkilatta kendisine verilen görevleri yerine getirdiğini kaydederek, “AK Parti, kişilere göre siyaset yapan bir parti değil, kurumsal bir kimliği ve belirli hedefleri olan bir parti” dedi.

Güder, AK Parti’de görev yaparken isimleri değil, partiyi öne çıkarmak için mücadele verdiklerini ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Malatya’mızda 718 mahallemizi gezdim. Altı senedir Battalgazi’de ilçe başkanlığı yaptım. Sizlere yabancı değilim. Zaman zaman oturduk, mahallelerle ilgili konuştuk. Hafızamızda Malatya, özelde de Battalgazi’yle alakalı bazı şeyler oturdu. 2014’ten buyana Selahattin Gürkan başkanımız Battalgazi Belediye Başkanı, bizde AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı olarak görev yaptık. Aylık toplantılarda Battalgazi’mizi masaya yatırdık; yapılan çalışmalar, belediyemiz ne yaptı, ne yapması lazım, hedefleri neler bunları değerlendirdik. Kısacası, 102 mahallemizin fotoğrafını çekmiş olduk. Malatya’nın, Battalgazi’nin, sivil toplum kuruluşlarının, mahallelerimizin hepsinin bizde resmi var. Hepsine vakıfız. 31 Mart’ta seçildiğimizde belediye meclis üyelerimizle daha farklı formatta çalışmalarımızı başlatacağız. 1 Nisan’da mazbatamızı aldıktan sonra ‘herkes görevini yaptı, bundan sonra görev sırası bizde’ diyeceğiz ve çalışmalarımıza başlayacağız. Bizim başarılı olmaktan başka bir çaremiz yok. Biz, Başharık’ı gelip Başharık’ta yöneteceğiz. Bizim için en önemli unsur bu olacak. Bizim görmediğimiz ama sizin gördüğünüz sorun ve sıkıntıları sizlerden alacağız ve Battalgazi’mize hizmet edeceğiz” dedi.

 

Haber Teması Tasarım ve Programlama: Malatya Kritik