Son Dakika
12 Temmuz 2020 Pazar

Jandarmadan ‘Rap’li klip

Türkiye 13 şehitle kahrolurken paylaşılmaya başlanan video gururlandırdı…

01 Haziran 2017 Perşembe, 12:42

Jandarma Genel Komutanlığı, sosyal medya hesaplarından tanıtım amaçlı Rap müzikli klip yayınlandı. Jandarma Genel Komutanlığınca kuruma ait sosyal medya hesaplarında yayınlanan Rap klibinde, Jandarma Özel Harekat (JÖH) timleri ve Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) unsurlarının hava ve karada operasyonel görüntüleri yer veriliyor. Türkiye 13 şehitle kahrolurken paylaşılmaya başlanan video gururlandırdı…

Atatürk’ün gençliğe hitabesi ile başlayan ve “Bir ölürler, bin dirilirler” mesajının öne çıktığı klipte, Rap sanatçıları Mehmet Borukçu ve Ediz A’ya JÖH personeli de eşlik ediyor.

EFELER, DADAŞLAR, PANTERLER…

Klipte, JÖH’e bağlı olarak terörle mücadele bölgelerinde Efeler, Dadaşlar, Panterler gibi isimlerle hizmet veren taburların amblemlerine de yer veriliyor.

“7/24 GÖREVDE AŞKLA ÇALIŞANLAR, JÖH’LER, PÖH’LER GİZLİ KAHRAMANLAR”

Klipte Polis Özel Harekat timleri de yer veriliyor. “7/24 görevde aşkla çalışanlar, JÖH’ler, PÖH’ler gizli kahramanlar” vurgusu yapılıyor.

“TERÖR ÖRGÜTLERİNİN KORKULU RÜYASI”

Klip, Jandarma Genel Komutanlığının sosyal medya hesaplarından, “Terör örgütlerinin korkulu rüyası, milletimizin göz bebeği, jandarmamızın gururu kahraman JÖH birliklerimiz… Güçlü, güvenilir, hazır” mesajı ile paylaşıldı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Teması Tasarım ve Programlama: Malatya Kritik