Pütürge Belediyespor hocası Evren’e Ceza

Pütürge Belediyespor hocası Evren’e Ceza

EYM’da da Antalyaspor Maçı Hazırlıkları Sürüyor

EYM’da da Antalyaspor Maçı Hazırlıkları Sürüyor

EYM’a moral desteği

EYM’a moral desteği

Sadık Çiftpınar’dan Açıklama

Sadık Çiftpınar’dan Açıklama

Adem Büyük Antalyaspor Maçında Forma Giyecek

Adem Büyük Antalyaspor Maçında Forma Giyecek

Merkez İlçeye Ekonomist Aday
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 30 Ekim 2018 - 19:44:09
Merkez İlçeye Ekonomist Aday

2019 Yerel Seçim hareketliliği başladı…

2019 Yerel Seçilerine Yaklaşık 4 ay gibi kısa bir süre kala Yerel Seçimler için Malatya’da aday isimleri kulislerde dolaşmaya başladı. Gerek siyasi partilerin kulislerinde gerekse kamuoyunda istenen, beklenen ve desteklenen isimler ön plana çıkmaya başladı.

Merkez İlçelerden Battalgazi belediyesi için belirsizlik hâkimiyetini korurken Yeşilyurt Belediyesi için aday adayları netleşmeye başlıyor.

Yeşilyurt belediye başkanlığı adaylık yarışında çıta yükseliyor.

Yeşilyurt belediye başkanlığı aday adaylığı için Kulislerde ön plana çıkan isimlerin başında ekonomist olmasının yanı sıra bürokrasi ve yönetim anlayışı noktasında tecrübeli isim olan ve halen Malatya Vergi Müfettişleri Grup Başkanlık görevini yürütmekte olan Mahmut POLAT adından sıkça söz ettirmeye başladı.  Sanayii ve iş dünyası tarafından yakinen tanınan, görev süresince halkla iç içe olmaya özen gösteren Mahmut POLAT’IN adaylıkta isminin geçmesi ekonomi çevreleri tarafından şimdiden olumlu karşılamaya başlandı.

AK Partide Müracaatlar 5 Kasımda

AK Parti, 2019 mart ayında yapılacak yerel seçim için belediye başkan adaylarının başvurularını 5 Kasım’da almaya başlayacak.

AK Parti’de devam eden aday belirleme süreci kapsamında, vatandaşların, teşkilatın ve sivil toplum kuruluşlarının görüşleri alınıyor, mevcut belediye başkanlarının performansları değerlendiriliyor.

Çıkan sonuçların ve yapılan anketlerden elde edilen verilerin, AK Parti içinde oluşturulacak komisyona bu ayın sonuna kadar teslim edilmesi planlanıyor.

Komisyonun değerlendirmesi sonucunda öne çıkan adayların isimleri, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak.

KÖŞE YAZARLARI
Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir