Pütürge Belediyespor hocası Evren’e Ceza

Pütürge Belediyespor hocası Evren’e Ceza

EYM’da da Antalyaspor Maçı Hazırlıkları Sürüyor

EYM’da da Antalyaspor Maçı Hazırlıkları Sürüyor

EYM’a moral desteği

EYM’a moral desteği

Sadık Çiftpınar’dan Açıklama

Sadık Çiftpınar’dan Açıklama

Adem Büyük Antalyaspor Maçında Forma Giyecek

Adem Büyük Antalyaspor Maçında Forma Giyecek

Toyota Hibrit Festivaline Yoğun İlgi
  • Ana Sayfa » Malatya
  • 27 Ekim 2017 - 16:54:15
Toyota Hibrit Festivaline Yoğun İlgi

Toyota Hibrit Festivali’ni  Malatya Toyota Yiğitvar  Plaza  da gerçekleştiren Toyota, festival kapsamında hibrit  modellerini sergiledi ve ziyaretçilere detaylı bilgiler aktarıldı. Etkinliğe katılanlar bu modellerle test sürüşleri de gerçekleştirdiler.Hibrit bataryası ile çalışan elektrik motor ve benzin ile çalışan motorun uyum içerisinde kullanıldığı hibrit teknolojisini kısa ve orta vadede çözüm olarak gören Toyota, öncüsü olduğu bu teknolojinin Türkiye’de […]

Toyota Hibrit Festivali’ni  Malatya Toyota Yiğitvar  Plaza  da gerçekleştiren Toyota, festival kapsamında hibrit  modellerini sergiledi ve ziyaretçilere detaylı bilgiler aktarıldı. Etkinliğe katılanlar bu modellerle test sürüşleri de gerçekleştirdiler.Hibrit bataryası ile çalışan elektrik motor ve benzin ile çalışan motorun uyum içerisinde kullanıldığı hibrit teknolojisini kısa ve orta vadede çözüm olarak gören Toyota, öncüsü olduğu bu teknolojinin Türkiye’de de çok daha bilinir olmasını sağlamak amacıyla 2017’yi “Toyota Hibrit Yılı” olarak ilan etmişti. Bu amaçla; 42 il ve 55 noktada düzenlenecek olan Toyota Hibrit  Festivali’nin yeni durağı Malatya oldu. Hibrit  teknolojisi ile ilgili bilgileri paylaşmak amacıyla düzenlenen Toyota Hibrit Festivaline Malatyalılar da yoğun ilgi gösterdi…

Aynı zamanda Toyota Yiğitvar  Plazanı çok özel misafirleri de vardı Aile ve sosyal politikalar bakanlığına bağlı sevgi evlerinden gelen çocuklar sevimli kahramanlar ve  Toyota Hibrit Festivali’ndeki showlarla eğlenceli dakikalar yaşadılar. Çocuklara çeşitli hediyelerin verildiği programda çocukların mutluluğu adeta gözlerinden okunuyordu.

Toyota Yiğitvar Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Alp Utku Yiğitvar, Toyota markasını müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bölge halkının hizmetine sunduklarını söyledi.

Yiğitvar, “Halkımızın beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmete giren plazamızla, satış ve satış sonrası servis hizmetleriyle müşterilerimizin yanında olacağız” dedi.

Alp Utku Yiğitvar , Toyota’nın temel felsefesinin ‘insana saygı’ olduğunu vurgulayarak, “Dünyanın lider otomotiv üreticisi olan Toyota’yı bölgemizde temsil ediyor olmak gurur verici. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürüş zevkine dönüştüren otomobillerimiz ve hizmetlerimiz ile en iyiyi sunma amacındayız. Müşteri memnuniyeti odaklı ve güvenilir hizmet anlayışıyla, sektöründe referans gösterilecek başarılar elde etmek arzunu taşıyoruz” diye konuştu.

  • Etiketler
KÖŞE YAZARLARI
Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir