EYM Geçen Sezonu Geride Bıraktı

EYM Geçen Sezonu Geride Bıraktı

Malatya’dan büyüklere geçit yok

Malatya’dan büyüklere geçit yok

Evkur Yeni Malatyaspor – Trabzonspor: 5-0

Evkur Yeni Malatyaspor – Trabzonspor: 5-0

Sessiz Adımlar Haftayı Mağlup Kapattı

Sessiz Adımlar Haftayı Mağlup Kapattı

Trabzonspor maçı çok önemli

Trabzonspor maçı çok önemli

Yaşar, Ziyaretlerine Devam Ediyor
Yaşar, Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, “7 Haziran’da ortaya çıkan tablodan AK Parti olarak kendi üzerimize düşen payları, dersleri çıkardığımıza inanıyorum” dedi. AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim kapsamında çalışmalarını sürdürdü. Milletvekili Yaşar Yeni Sanayi sitesi esnaflarını ziyaret ederek, esnaflarla sohbet etti. Yaşar, […]

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, “7 Haziran’da ortaya çıkan tablodan AK Parti olarak kendi üzerimize düşen payları, dersleri çıkardığımıza inanıyorum” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim kapsamında çalışmalarını sürdürdü. Milletvekili Yaşar Yeni Sanayi sitesi esnaflarını ziyaret ederek, esnaflarla sohbet etti. Yaşar, 1 Kasım’ın Türkiye’nin geleceği açısından önemli bir süreç olduğunu kaydederek, “Türkiye’nin geleceği söz konusu. Gelecek nesiller, Türkiye’nin bütünlüğü, kalkınması gelişmesi, bağımsızlığı, özgürlüğü için mücadele ediyoruz. Biz bunun için buradayız ve heyecanımızı buradan alıyoruz” şeklinde konuştu. Türkiye’nin çok önemli bir seçime gireceğine işaret eden Milletvekili Yaşar, “Hala tamamlamamız gereken eksikler var. Bunları tamamlamak için tek başına iktidar olmak istiyoruz. Tek başına iktidar, istikrar demektir ve bu ülkenin de istikrara ihtiyacı var. AK Parti olarak şunu söylüyoruz, ’13 yıl boyunca yaptıklarımız ortadadır.’ Daha fazlasını yapmak için sizlerin desteğinizi istiyoruz” ifadelerine yer verdi. “Türkiye artık eski Türkiye değil” diyen Yaşar, Türkiye artık eski Türkiye değil. Türkiye artık temelleri çok sağlamlaştırılmış bir ülke. 1 Kasım’da AK Parti’yi yeniden tek başına iktidara getireceğiz. Ülkemizde tekrar istikrar, güven ve yeniden şahlanış devam edecek. AK Parti her zaman millet için, her kesim için var oldu, var olmaya devam edecektir. İnşallah bu birlikteliğimizi 1 Kasım seçimlerinin ardından tek başına iktidara gelerek, daha uzun yıllar sürdüreceğiz” diye konuştu.

  • Etiketler
KÖŞE YAZARLARI
Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir