Son Dakika
20 Mayıs 2019 Pazartesi

Abdullah AKGÜN A. Adaylık Başvurusunu Yaptı.

24 Haziranda yapılacak Milletvekilliği Genel seçimleride Milletvekili adayı olarak katılabilmek için siyasi partilerde Adsay Adaylığı başvuruları devam ediyor.

28 Nisan 2018 Cumartesi, 22:19

AK Partide bugün yoğun bir başvuru mesaisi vardı.

AK Parti İl Binasında Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunu yapan Abdullah AKGÜN konuşmasında ”

BİZ bu ülkenin en büyük siyasi partisinin neferiyiz. Bizler AK PARTİ olarak Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın ülkemizin sorunlarının çözümü için gösterdiği gayrete, özveriye destek olmak arzusuyla kavrulan, enerjisini ülkemizin müreffeh geleceği için harcamayı kendine borç bilen, kendini ülke insanımızın hizmetkarı kabul eden, ülkemizin ve milletimizin çıkarları üstünde herhangi bir çıkar gözetmeyen bir anlayışın neferi olduğumuza dair inancımızla çıktığımız hizmet yolunda, azimle, doğrudan ve adaletten yana duruşumuzla ilerliyoruz.

Toplumumuzun herkesimini ilgilendiren reform niteliğinde ki yeniliklerle ülkenin milli manevi tarihi menfaatlerini kendi şahsi çıkarlarımızdan üstün gördüğümüzün ap açık örneğidir.. TÜRKİYE’de gençliğe bu denli değer veren bir siyasi partinin  teşkilatında siyaset yapabilmeyi, biz gençler için geleceğimize dair bulunmaz bir fırsat olarak görüyoruz. Bir yandan partimiz, dolaysıyla milletimiz ve ülkemiz için çaba sarf ederken diğer yandan da yeni Türkiye’nin geleceğinde faydalı birer birey olma hususunda gayret gösteriyoruz.

Genç olan heyecan duyandır. Heyecanımız, azmimizle bütünleşerek geleceğimizi şekillendirmede en önemli dayanağımız olacaktır. Şunu biliyoruz ki, gençlere sonuna kadar güvenen ve siyaseti gençlere emanet etmek isteyen bir Genel Başkanımız var. “Siyasette gençlere yer vermek, ustalığın şiarındandır.” diyen ve bunu sözde değil uygulamada da gösteren bir Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız var” dedi.

Abdullah AKGÜN konuşmasını “Yeni TÜRKİYE için DURMAK YOK YOLA DEVAM derken amacımız, sosyal ve iktisadi anlamda bir bütün olarak kalkınmanın önünü açmaktır. Birbirimize karşı yapacağımız samimi ve içten dualar, gücümüze güç katacaktır. Kardeşlik türkümüz, Batıdan Doğuya, Kuzeyden Güneye herkesi kuşatmaktadır. Gelin bu kardeşlik türküsünü hep beraber söyleyelim. Bizlerin hayalleri, büyüklerimizin tecrübeleriyle yoğruldukça aşamayacağımız hiçbir engel yoktur.´Aydınlık yarınlar için güçlü bir TÜRKİYE der, hep birlikte yeni TÜRKİYE için 24 hazirihan 2018 seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ederim Hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum” diyerek tamamladı.

Abdullah AKGÜN;

1985 Malatya Doğumlu. Ön Lisans Mezunu olan Abdullah AKGÜN, AK Parti Akçadağ Gençlik Kolları Başkanlığı yapmış olmakla birlikte 2014 yerel seçimlerinde ana kademe seçim işleri başkanlığında da görev almıştır.

Abdullah AKGÜN, Evli ve üç çocuk babasıdır.

Haber Teması Tasarım ve Programlama: Malatya Kritik